ART / Etchings etc / Dry points 13693130
nr 1369 3130
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
4 pcs. Sixten Haage (b. 1926), Sweden. Industrifasad. Signed, numrerade 4/150, dated -78. Sheet: 59x69 cm, oramade löst blad,
DRY POINTS, 4 st. Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Industrifasad. Signerade, numrerade 4/150, daterad -78. Bladets mått: 59x69 cm, oramade löst blad
SEK 300
Monday December 21 2020
at 18:05:08
21/12 11:19:34
Sixten Haage
Read more about Sixten Haage